CRM-система и пошук турів для турагентств, які хочуть вести бізнес на вищому рівні.

Ви ведете продажі, а МоїТуристи забирають на себе рутину і облік.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Привабливі функції
Професійний пошук турів Турсканер
Підбірки турів в месенджери і на е-мейл
Облік лідів, договорів, оплат і комунікацій
Електронне підписання договору
Прийом карткових оплат
Розпізнавання паспортів
по фотографії
Завантаження заявок з кабінетів ТО
Інтеграція з IP телефонією
Актуальні договори всіх операторів
CRM і пошук турів в мобільному

Мобільна версія системи швидко
і зручно працює на будь-якому телефоні.

Зареєструватися
3 ДНІ БЕЗКОШТОВНО
Звіти

Звіти за джерелами, за менеджерам, по країнам і операторам. Продажі в профіль, в фас, зверху вниз і зсередини назовні. Просто всі продажі за місяць. У нас більше звітів, ніж ви зможете придумати - освоюйте по одному в день!

Зареєструватися
3 ДНІ БЕЗКОШТОВНО
Відгуки
Хочеться відзначити дуже зручне оформлення програми, всього процесу роботи з клієнтом і продажу турів. Багатофункціональність дозволяє якісно працювати з базою даних клієнтів. І радує те, що програма розвивається, додаються нові можливості і функції!
Шалашова Емілія
Керівник туристичної агенції «Аманга-тур», Україна
Все геніальне просто! "МоїТуристи" - саме та простота, якої не вистачало для обліку в турфірмі. Зручна навігація, лаконічний дизайн, відмінні функціональні можливості. І вже зовсім незаперечний факт - найоптимальніше співвідношення ціна / якість серед аналогічного програмного продукту.
Снігур Вікторія
Директор з туризму туристичної компанії VD-TRAVELL
Величезне дякую творцям! Дана CRM для турфірми - дуже зручна, проста у використанні. Дуже допомагає в тайм менеджменті. Зникли через непотрібність всякі блокноти і листочки з нагадуваннями. Ні секунди не пошкодувала про свій вибір. Дякую хлопці! Успіхів!
Сіргіенко Юлія
Директор Київської агенції
Зручно і просто розрахувати прибуток агенції і менеджерів, не потрібно вводити ніяких формул як в інших програмах.
Нетудихата Інна
Директор Харьковского агентства
Перше, що привернуло — зручність і простота впровадження, на що витратили всього один день! Дуже здорово, що не потрібно окремо зберігати договори та сканкопії документів туристів. Все наявне в самій програмі.
Венгер Олена
Директор турагенції TUI в Одесі
Відчувається, що той хто придумав цю програму для турагенції, добре розуміє щоденні проблеми менеджерів.
Катерина
Менеджер одного з офісів української мережі
Безпека понад усе

Ми вже 18 років на ринку, а значить, нам можна довіряти. Ваші дані зберігаються на захищених серверах, і ні за яких обставин не передаються третім особам. Менеджери бачать тільки своїх клієнтів. Директор бачить і контролює все.

Зареєструватися
3 ДНІ БЕЗКОШТОВНО
Про компанію

Більше 9-ти років ми створюємо і розвиваємо успішні сайти на ринку України. Наша компанія розробила пошукову систему Otpusk.com, которая агрегирует туры более сотни операторов в базу данных размером более полумиллиарда записей. Цей надскладний проект працює на 11-ти серверах. У нашому портфоліо також TurPravda.ua - сайт відгуків, що входить в десятку найпопулярніших сайтів в Україні.

МоїТуристи - наш новий великий проект, в який ми вклали наші знання, досвід і кваліфікацію. Це представник нового покоління «хмарних» сервісів, які крок за кроком витісняють Windows-програми. Переваги очевидні - ви не прив'язані до офісу, вам не потрібно встановлювати та оновлювати додаток, освоєння системи займає 10-20 хвилин в залежності від вашого досвіду.

Ми радіємо щоранку, коли бачимо що три тисячі менеджерів заходять в МоїТуристи, щоб вести свої справи і клієнтів!