CRM-система і пошук турів для турагенцій, які хочуть вести бізнес на вищому рівні.

Ви ведете продажі, а МоїТуристи забирають на себе рутину та облік.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ
Привабливі функції
Професійний пошук турів Турсканер
Підбірки турів в месенджери і на е-мейл
Облік лідів, договорів, оплат і комунікацій
Електронне підписання договору
Прийом карткових оплат
Розпізнавання паспортів
по фотографії
Завантаження заявок з кабінетів ТО
Інтеграція з IP телефонією
Актуальні договори всіх операторів
CRM і пошук турів в мобільному

Мобільна версія системи швидко
і зручно працює на будь-якому телефоні.

Зареєструватися
3 ДНІ БЕЗКОШТОВНО
Звіти

Звіти за джерелами, за менеджерами, за країнами та операторами. Продажі в профіль, у фас, зверху вниз і зсередини назовні. Просто всі продажі за місяць. У нас більше звітів, ніж ви зможете придумати - освоюйте по одному в день!

Зареєструватися
3 ДНІ БЕЗКОШТОВНО
Відгуки
Хочеться відзначити дуже зручне оформлення програми, всього процесу роботи з клієнтом і продажу турів. Багатофункціональність дозволяє якісно працювати з базою даних клієнтів. І радує те, що програма розвивається, додаються нові можливості і функції!
Шалашова Емілія
Керівник туристичної агенції «Аманга-тур», Україна
Все геніальне просто! "МоїТуристи" - саме та простота, якої не вистачало для обліку в турфірмі. Зручна навігація, лаконічний дизайн, відмінні функціональні можливості. І вже зовсім незаперечний факт - найоптимальніше співвідношення ціна / якість серед аналогічного програмного продукту.
Снігур Вікторія
Директор з туризму туристичної компанії VD-TRAVELL
Величезне дякую творцям! Дана CRM для турфірми - дуже зручна, проста у використанні. Дуже допомагає в тайм менеджменті. Зникли через непотрібність всякі блокноти і листочки з нагадуваннями. Ні секунди не пошкодувала про свій вибір. Дякую хлопці! Успіхів!
Сіргіенко Юлія
Директор Київської агенції
Зручно і просто розрахувати прибуток агенції і менеджерів, не потрібно вводити ніяких формул як в інших програмах.
Нетудихата Інна
Директор Харьковского агентства
Перше, що привернуло — зручність і простота впровадження, на що витратили всього один день! Дуже здорово, що не потрібно окремо зберігати договори та сканкопії документів туристів. Все наявне в самій програмі.
Венгер Олена
Директор турагенції TUI в Одесі
Відчувається, що той хто придумав цю програму для турагенції, добре розуміє щоденні проблеми менеджерів.
Катерина
Менеджер одного з офісів української мережі
Безпека понад усе

Ми вже 18 років на ринку, отже, нам можна довіряти. Ваші дані зберігаються на захищених серверах, і ні за яких обставин не передаються третім особам. Менеджери бачать тільки своїх клієнтів. Директор бачить і контролює все.

Зареєструватися
3 ДНІ БЕЗКОШТОВНО
Про компанію

Більше 9-ти років ми створюємо та розвиваємо успішні сайти на ринку України. Наша компанія розробила пошукову систему Otpusk.com, яка агрегує тури понад сотню операторів до бази даних розміром понад півмільярда записів. Цей надскладний проєкт працює на 11 серверах. У нашому портфоліо також TurPravda.ua - сайт відгуків, що входить до десятки найпопулярніших сайтів в Україні.

МоїТуристи - наш новий великий проєкт, в який ми вклали наші знання, досвід і кваліфікацію. Це представник нового покоління «хмарних» сервісів, які крок за кроком витісняють Windows-програми. Переваги очевидні - ви не прив'язані до офісу, вам не потрібно встановлювати та оновлювати додаток, освоєння системи займає 10-20 хвилин залежно від вашого досвіду.

Переваги

CRM — це програма, яка зберігає дані про ваших клієнтів та автоматизує роботу компанії. Ви можете формувати договір в один клік, створювати звіти, виставляти рахунки клієнтам, враховувати оплати, заявки, бронювання, ставити нагадування про те, кому і коли потрібно зателефонувати чи написати. Залежно від системи набір інструментів для роботи та можливості можуть бути різними, але ціль вони завжди переслідують одну — підвищити ефективність роботи менеджерів. Приємним бонусом є прозорість роботи компанії для керівника турагентства. У системі зберігається історія взаємовідносин з клієнтом, проте аспекти роботи компанії можна аналізувати з допомогою звітів.

"МоїТуристи" — це хмарна CRM-система, спеціально призначена для туристичного бізнесу. Система добре відображає всі етапи роботи з туристом, усі нюанси та складності роботи турагентства. Ми створили систему, яка бере на себе більшість рутинних процесів вашої компанії, кожен «дотик» з туристом відображається в системі. У CRM є всі необхідні інструменти, які суттєво полегшують роботу турагента, а також роблять її більш професійною та ефективною.

Швидко почати користуватися CRM МоїТуристи допоможуть наші навчальні відео, а також наша підтримка, яка завжди готова прийти на допомогу.

Безпека

Ніхто, крім вас, не має доступу до даних вашого облікового запису в CRM. Ваш пароль знаєте лише Ви! Сервера знаходяться в Німеччині, у величезному сучасному датацентрі, що охороняється.

Резервне копіювання проводиться двічі на добу, на інший фізичний сервер. Крім того, Ви можете в будь-який момент зробити резервну копію всіх даних на ваш комп'ютер в Excel-форматі.

Як користуватися

Щоб почати працювати в системі, зареєструйтесь безкоштовно. На етапі реєстрації оплата не стягується, ми даємо можливість використати повний функціонал програми 3 дні безкоштовно. Після закінчення пробного періоду ви матимете можливість перейти на платну передплату з щомісячною або річною оплатою.

Функціонал

Наша CRM для туристичного агентства включає:

 • —  Інструмент підбору турів Турсканер - мета-пошукова система по всіх туроператорах України.
 • — Надсилайте красиві мобільні добірки своїм туристам у Вайбер, Телеграм або СМС-повідомленнях.
 • — Збирайте власні колекції готелів для більш точного та зручного пошуку.
 • — Пошук чартерних білетів.
 • — Інструмент автоматичного заповнення карт здоров'я.
 • — Інструмент імпорту заявок туристів із сайтів туроператорів.
 • — Сервіс сканування закордонних паспортів.
 • — Сервіс підписання електронного договору з туристом онлайн, за допомогою SMS або програми Дія.
 • — Інтеграцію з: facebook, instagram, IP-телефонією, E-mail, модулями пошуку Otpusk.
 • — Виставляйте рахунки туристам на онлайн-оплату карткою.
 • — Сервіс розсилок E-mail та SMS.
 • — І багато багато іншого…
Встановлення

Після безкоштовної реєстрації на сайті, ви потрапляєте в особистий кабінет, де вам надаються всі перераховані вище можливості. Жодних додаткових налаштувань та установок робити не потрібно. Наша хмарна CRM-система буде доступна вам на будь-якому пристрої, де є браузер і стабільне інтернет-з'єднання.

Оплата послуг

Сплатити можна карткою будь-якого банку або безготівковим платежем. Якщо ви не задоволені системою, протягом 3-х днів після оплати можете отримати повне повернення останнього платежу.

Ми радіємо щоранку, коли бачимо що три тисячі менеджерів заходять в МоїТуристи, щоб вести свої справи і клієнтів!